MO: Błękitni w Stróżewie i kolejny mecz za "sześć" punktów

Korona Stróżewo rozegra pierwsze spotkanie o punkty w tym roku na własnym boisku. W sobotę podopieczni Tomasza Gerke zmierzą się z Błękitnymi Wronki.

Do wygranej w Margoninie zabrakło bardzo niewiele, bo gospodarze wyrównali w doliczonym czasie gry. Jednak – jak podkreśla trener oraz zawodnicy – tamten mecz to już historia i trzeba go przekreślić grubą linią.

- Obejrzałem sobie w domu cały mecz i zrobiłem analizę. Wybrałem najciekawsze momenty, te lepsze i te gorsze. Razem z całą drużyną je obejrzeliśmy oraz przeanalizowaliśmy. Teraz musimy wyciągnąć wnioski, aby w sobotę tych złych zagrań nie powtórzyć – twierdzi opiekun Koroniarzy i dodaje: - Każdy z zawodników dostanie swoje wytyczne przed konfrontacją z Błękitnymi.

W meczu rundy jesiennej, rozgrywanym na boisku w Popowie, lepsi okazali się wówczas piłkarze Marka Trzebnego. Bramki Pawła Kurnika oraz Radosława Jopp zapewniły drużynie trzy punkty.

– Zdajemy sobie sprawę, że to będzie trudny mecz, ale musimy zrobić wszystko, aby wygrać. Punkty są nam bardzo potrzebne, a przy korzystnym wyniku, możemy opuścić miejsce w strefie spadkowej. Bardzo w to wierzymy, chociaż musimy najpierw wykonać swoją pracę na boisku, a później patrzeć na tabelę – mówi Radosław Jopp.

Drugie spotkanie w tym roku i drugi raz będzie to z kategorii za „sześć” punktów. Błękitni Wronki mają zaledwie jeden punkt przewagi nad naszą drużyną. Jednak na inaugurację rundy wiosennej sprawili małą niespodziankę. W konfrontacji z Iskrą Szydłowo zremisowali na własnym boisku 2:2 po bramkach Kurczyka i Sanockiego.

Warto dodać, że podczas tego spotkania odbędzie się kolejny konkurs dla kibiców, którzy przyjdą w ten dzień na stadion w Stróżewie. Do wygrania jest bon do restuaracji Straszny Dwór w wysokości 100 złotych oraz dwie piłki. Więcej informacji TUTAJ.

Korona Stróżewo - Błękitni Wronki
Data: 30 marca 2019 rok, sobota, godzina 15:00
Miejsce: Stadion w Stróżewie:
Sędziowie: Krzysztof Olędrowicz, Wiesław Jóźwiak, Robert Szymkowiak