MO: Iskra Szydłowo przyjeżdża do Stróżewa

Korona Stróżewo w sobotę rozegra swój trzeci mecz w tym roku. Przeciwnikiem będzie Iskra Szydłowo, obecnie trzeci drużyna w ligowej tabeli. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 15:00.

Koroniarze po pierwszych dwóch spotkaniach o punkty w tym roku w lidze międzyokręgowej mają duży niedosyt, co jest bardzo uzasadnione. - W meczu z Margoninem zwycięstwo straciliśmy w ostatniej minucie, po rzucie karnym. Zabrakło nam koncentracji. Natomiast spotkanie z Błękitnymi Wronki, mimo porażki, to rywal był w naszym zasięgu. Szkoda, że nie udało się wykorzystać rzutu karnego. Mecz mógłby się potoczyć całkiem inaczej, ale za rozpamiętywanie o tych spotkaniach punktów nie rozdają. Trzeba się teraz skupić na spotkaniu z Szydłowem - mówi Mikołaj Siatkowski,

Po raz pierwszy w tym roku w kadrze meczowej znalazł się Michał Andrzejczak, który zmagał się z drobnym urazem. - Teraz jestem już gotowy do gry i chce pomóc drużynie w wywalczeniu korzystnego rezultatu - twierdzi.

Konfrontacja z Iskrą Szydłowo ma dodatkowy podtekst. Otóż w drużynie gości zagra były zawodnik stróżewskiej drużyny Łukasz Walkowiak. - Wszyscy cieszymy się, że z jego zdrowiem już wszystko w porządku oraz to, że będziemy mogli go zobaczyć ponownie na boisku - mówi trener Tomasz Gerke i dodaje z uśmiechem: - Łukasz, pamiętaj, że w naszym klubie zawsze się znajdzie dla Ciebie miejsce.

Co ciekawe w Iskrze Szydłowo występuje również dwóch ex koroniarzy - to bramkarz Damian Schaefer oraz pomocnik Paweł Pańczyszyn.

Iskra Szydłowo rundę wiosenną rozpoczęła podobnie jak Korona - od remisu z Błękitnymi Wronki oraz porażki z Zamkiem Gołańcz. Trener Piotr Sochacki zapewne spodziewał się lepszego startu. Tym bardziej, że Iskra poważnie się wzmocniła Michałem Wawszczakiem z Lubuszanina Trzcianka oraz Danielem Ratajczakiem. Ten zawodnik ostatnio reprezentował Koronę Człopa, ale w swoim dorobku ma również występy w Lubuszaninie Trzciank

Tak więc goście do Stróżewa przyjadą z nastawieniem na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, ale tak samo są nastawieni piłkarze Korony. - Piłka nożna potrafi pisać różne scenariusze, dlatego do tego spotkania podchodzimy pozytywnie i zostawimy serducho na boisku - twierdzi Mikołaj Siatkowski.

Podczas tego spotkania odbędzie się również losowanie dla kibiców. Do wygrania będą cenne nagrody. Wystarczy przyjść na mecz i odebrać darmową wejściówkę.

Korona Stróżewo - Iskra Szydłowo
Data: 6 kwietnia 2019 rok, sobota, godzina 15:00
Miejsce: Stadion w Stróżewie:
Sędziowie: