Nabór do drużyn młodzieżowych

Korona Stróżewo ogłasza nabór do drużyn młodzieżowych dla dzieci urodzonych w roczniku 2007 i młodsi. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 8 lipca o godzinie 18:00 na boisku w Stróżewie.

Na co mogą liczyć osoby, które chcą grać w niebiesko-białych barwach? - Myślę, że w tym przypadku najważniejsze jest to, ze młodzi adepci będą mieli dostęp do wszystkiego za darmo. Treningi będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanego trenera oraz prowadzone na głównej płycie boiska w Stróżewie, która jest jedną z lepszych nawierzchni w okolicy - mówi Michał Andrzejczak, członek zarządu klubu i dodaje: - Będą miały możliwość również rywalizacji w rozgrywkach ligowych ze swoimi rówieśnikami. W naszym klubie chętnie widzimy chłopców i dziewczynki. Wszystkich rodziców zapraszam ze swoimi dziećmi, aby aktywnie mogły spędzać czas.

Wszystkie szczegóły zostaną przekazane na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w poniedziałek 8 lipca o godzinie 18:00. Zapraszamy wszystkich chętnych, również dzieci urodzone w roczniku 2011-2013.

Już takie dwa spotkania odbyły się w Strzelcach i Zacharzynie. - Spotkania odbyły się w fajnej atmosferze. Powstaną dwie fajne drużyny - podreśla Michał Andrzejczak.