PKO: Korona rozbiła Fortuną

Korona Stróżewo wygrała swój ostatni przedostatni mecz w tym sezonie. Na własnym boisku pokonali Fortunę Wieleń aż 6:1.

Pierwsza połowa zgromadzonym kibicom nie przyniosła bramek i do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie. W 50 minucie bramkę na 1:0 strzelił Maciej Dąbrowski, który w końcu po długim czasie zdołał się przełamać. Niespełna siedem minut później na 2:0 podwyższył Mateusz Dreger. Odpowiedź rywali jednak była natychmiastowa, a na listę strzelców Dawid Heyer. Później jednak bramki strzelali już tylko podopieczni Marka Trzebnego. W 75 minucie bramkę na 3:1 zdobył Maciej Dąbrowski. Dziesieć minut później gola zdobył Łukasz Walkowiak, a chwile później bramkarza pokonał Michał Andrzejczak. Wynik na 6:1 w końcówce meczu ustalił Łukasz Kisiel.