PKO: Na koniec z Zamkiem

Korona Stróżewo w piątek rozegra swoje ostatni mecz o ligowe punkty, a rywalem będzie Zamek Gołańcz. Początek spotkania o godzinie 13:00.

Dobrze zakończyć rok
Rywal teoretycznie z niższej półki, ale Zamek Gołańcz na mecze z Koroną zawsze potrafił się zmobilizować. Dla piłkarzy przyjezdnych jest to jeden z ważniejszych meczów w rundzie i zapewne zrobią wszystko, aby pokrzyżować plany gospodarzy. Drużyna „Trzebniaka” prowadzona wspólnie przez Tomasza Gerke musi jednak wygrać, najlepiej różnicą kilku bramek i spokojnie zakończyć udaną rundę jesienną.

Rozwiać wątpliwości
Po trzech meczach bez zwycięstwa, takie spotkanie jak z Fortuną Wieleń było bardzo potrzebne. Nie dość, że udało się strzelić pięć bramek, to dodatkowo stworzyć kilkadziesiąt dogodnych sytuacji strzeleckich. W najbliższym meczu stróżewscy zawodnicy muszą rozwiać wszelkie wątpliwości i udowodnić, że wcześniejsze mecze, to tylko chwilowa zniżka formy.

Jest chrapka na fotel lidera
O t
o, że Korona nie jest obecnie na liderem, można mieć pretensje tylko i wyłącznie do samego siebie. Taki mecz jak z Kłosem nie może się pojawić, tym bardziej na własnym boisku. Na obecnym etapie rozgrywek nie ma jednak już tego rozpamiętywać, tylko wyciągnąć wnioski i wprowadzić je w życie. Piłkarze Marka Trzebnego maja nadzieję, że Sokół Damasławek pokona Wełnę Skoki, a Korona przy ewentualnym zwycięstwie przeskoczy w tabeli bezpośredniego rywala do gry w do meczach barażowych.