PKO: Pewne zwycięstwo z Radwanem

Korona Stróżewo w końcu odniosła pewne zwycięstwo. Przed własną publicznością pokonała Radwan Lubasz 3:0 po bramkach Pawła Kurnika, Daniela Gapińskiego oraz Bartosz Antosika.

Trwająca obecnie runda wiosenna jest bardzo przeciętna dla piłkarzy Marka Trzebnego. Mimo dobrej gry brakuje zdobyczy punktowej. W ostatni weekend udało się w końcu zagrać bardzo dobre spotkanie i równocześnie zdobyć pełną pulę punktów.

Drużyna gości w obecnych rozgrywkach gra bardzo nierówno. Jednak od pierwszej minuty grali oni bardzo defensywnie. Nie chcieli popełnić prostego błędu, który mógłby spowodować stratę bramki. Wydaje się, że gdyby ten mecz zakończyłby się remisem, to piłkarze Radwanu byli by z tego faktu zadowoleni. Koroniarze jednak mieli inne plany, dla nich liczyło się tylko zwycięstwo. Mimo dobrej gry przyjezdnych w obronie, to gospodarze trzykrotnie zagrażali bramce strzeżonej przez Tomasza Helaka. Za każdym razem jednak futbolówka nie znajdowała drogi do bramki. Swoich szans nie wykorzystali Filip Konarski, Dawid Chmielnicki, czy też Paweł Kurnik. Tym samym do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy.

Druga połowa była już zdecydowanie lepsza. W 60 minucie na placu gry pojawił się Daniel Gapiński, który zastąpił Radosława Jopp. Wniósł on sporo ożywienia do gry niebiesko-białych. Tym samym w końcu udało się wyjść na prowadzenie. Na listę strzelców w 71 minucie wpisał się Paweł Kurnik, który wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie od Filipa Konarskiego. 9 minut później było już 2:0, a tym razem bramkę zdobył Daniel Gapiński. W 87 minucie Korona ładnie rozegrała akcję, dzięki czemu trzech zawodników wyszło na samego bramkarza, a wynik na 3:0 ustalił Bartosz Antosik.