PKO: Stracone dwa punkty w Pęckowie

Korona Stróżewo straciła punkty w wyjazdowym spotkaniu z Orłem Pęckowo. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Już w 5 minucie Korona powinna prowadzić, ale fatalnie przestrzelił Łukasz Walkowiak. Niewykorzystana sytuacja zemściła się kilka minut później, bo gospodarze objęli prowadzenie. Orzeł długo nie cieszył się z prowadzenia, bo bardzo szybko wyrównał Maciej Dąbrowski. Kolejne bramki padły dopiero w drugiej połowie, a gospodarze znowu objęli prowadzenie. Od tamtego momentu tempo gry podkręcili zawodnicy Marka Trzebnego, a w efekcie Maciej Dąbrowski po raz kolejny doprowadził do wyrównania. Jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik pokonał bramkarza po raz drugi i Korona do przerwy prowadziła 1:2. Jeszcze w samej końcówce okazję miał Orzeł,, której nie wykorzystał. W odpowiedzi groźnie zaatakowali goście, a w polu karnym faulowany przez bramkarza był Krzysztof Troczyński. Sędzia jednak nie odgwizdał ewidentnego rzutu karnego, przez co najpierw żółtą, a następnie czerwoną kartką został ukarany faulowany za protesty.