PP: Korona gra dalej! Osiek pokonany 4:3

W kolejnej rundzie zameldowała się też Korona Stróżewo, która mimo początkowych problemów wygrała z Orłem Osiek 4:3.

Początek należał do rywali, którzy kilkakrotnie zagrozili bramce Macieja Hudzińskiego, ale za każdym razem dobrze spisywał się nasz bramkarz. Jednak w końcu goście dopięli swego. Zawodnik Orła zdecydował się na strzał z okolic 20 metra a piłka ostatecznie ugrzęzła w siatce. Z każdą kolejną minutą Korona przejmowała inicjatywę i tym samym stworzyła kilka dogodnych sytuacji, jednak brakowało w nich dokładnego wykończenia. Na kilka minut przed końcem pierwszej połowy udało się doprowadzić do remisu. Strzał zza pola karnego Marka Trzebnego zdołał odbić bramkarz Orła, ale przy dobitce Daniela Gapińskiego był bezradny. Przyjezdni nie zdążyli pozbierać się po stracie pierwszego gola, a przegrywali już 2:1. Na listę strzelców wpisał się Maciej Dąbrowski.

Po zmianie stron Korona kontrolowała przebieg meczu stwarzając, od czasu do czasu, poważne zagrożenie pod bramką rywali, co w końcu zostało udokumentowane golem numer trzy, którego autorem był ponownie Maciej Dąbrowski. Po jednej z nielicznych akcji gości, drużynie Orła udało się zdobyć kontaktową bramkę, po precyzyjnym strzale z okolic 16 metra. W 76 minucie kibice Korony cieszyli się ze zdobycia czwartej bramki. Wynik na 4:2 podwyższył Maciej Dąbrowski. Uderzenie z rzutu wolnego znalazło drogę do bramki, a piłkę powędrowała idealnie miedzy poprzeczkę, a interweniującą ręką bramkarza. Tym samym Dąbek skompletował hat tricka. Jeszcze w samej końcówce Orzeł zniwelował straty do jednej bramki, ale nie było ich stać na nic więcej.