Runda jesienna oficjalnie podsumowana

Kilka dni temu Korona Stróżewo zorganizowała zabawę andrzejkową, na której odbyło się uroczyste podsumowanie rundy jesiennej. W związku z tym rozdano nagrody dla poszczególnych zawodników.

Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie na treningach i meczach. Za sportową rywalizację oraz godne reprezentowanie naszego klubu, bo to dzięki waszemu profesjonalnemu podejściu do treningów i meczów osiągnęliśmy wszyscy RAZEM bardzo duży sukces sportowy, jakim jest bycie współliderem rozgrywek razem z zawodnikami Orkanu Śmiłowo po rundzie jesiennej.

To dzięki Wam wszystkim w klubie panuje dobra atmosfera. Chcemy, żebyście byli świadomi, że tylko i wyłącznie jeszcze cięższą pracą na boisku, podczas treningów i meczów w trakcie rundy wiosennej możecie spowodować, że wszyscy razem jako Klub osiągniemy bardzo duży triumf, jakim będzie historyczny awans do wyższej klasy rozgrywkowej, którego Wy będziecie autorami, czas pokaże, czy do Ligi międzyokręgowej, czy też czasami do IV ligi.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom i firmom, którzy wspierają klub finansowo, a nazywamy ich Przyjaciółmi Klubu. W dzisiejszych czasach naprawdę jest trudno o pozyskanie ludzi dobrej woli, którzy często swoje prywatne pieniądze przeznaczają na takie cele.

Osobne słowa uznania należą się także Michałowi Jurkowi i Radkowi Joppowi za bardzo dobre i profesjonalne prowadzenie nasze strony internetowej oraz profilu na facebooku, dzięki czemu na bieżąco możemy informować naszych kibiców o tym, co dzieje się w naszym klubie.

Wyróżnione osoby:

1. Najwszechstronniejszy zawodnik: Dawid Chmielnicki