Seniorzy: Pierwsze zwycięstwo w okresie przygotowawczym

Korona Stróżewo zagrała drugi mecz sparingowy. Tym razem wygrała z Iskrą Szydłowo 7:4.

Do Stróżewa przyjechał czwartoligowiec, który na kilka tygodni przed startem rozgrywek ma małe problemy kadrowe. Z Szydłowa odeszli zawodnicy, którzy jeszcze w poprzedniej rundzie byli ważnymi zawodnikami.

Piłkarze Marka Trzebego mecz rozpoczęli dość słabo, ale z każdą kolejną minutą się rozkręcali. Nic więc dziwnego, że są powody do zadowolenia. – Początek spotkania nie był najlepszy. Przez pierwsze 15/20 minut graliśmy dość słabo i niedokładnie. Później jednak zaczęło to wyglądać znacznie lepiej. Trzeba oddać chłopakom szacunek, bo w ostatnich dniach bardzo ciężko trenowaliśmy i to zmęczenie mogło dać o sobie znać – powiedział „Trzebniak”.

Ostatecznie stróżewska drużyna wygrała 7:4, a bramki dla Korony zdobywali: Daniel Gapiński x2, Rafał Skiba, Norbert Trzebny, Bartosz Antosik, Paweł Kurnik oraz Mateusz Chojnacki.