Sparing: Pierwszy mecz i pierwsza porażka

Pierwszy mecz kontrolny za nami. Korona Stróżewo w niedziele mierzyła się z Sokołem Szamocin. W dość mocno okrojonym składzie przegrała 4:3.

Po długiej przerwie, w końcu piłkarze Marka Trzebnego mogli zagrać na pełnowymiarowym boisku. Przygotowania do rundy wiosennej są dopiero we wczesnym etapie, więc do wyniku nie ma zbytnio przywiązywać wagi. Najważniejsze jest to, że mecz doszedł do skutku, a piłkarze mogli zagrać na otwartej powierzchni.

Sparingowa potyczka z Sokołem Szamocin była pierwszym sprawdzianem przed rundą rewanżową, ale na pewno nie najważniejszą. Po zaciętym meczu Korona ostatecznie przegrała 4:3. Dwie bramki zdobył Maciej Dąbrowski, a jedno trafienie dołożył Marek Trzebny.

Skład: Marek Wendt – Krystian Urbański, Robert Bury, Michał Andrzejczak, Mateusz Kołodziejczyk – Krzysztof Troczyński, Marek Trzebny, Daniel Gapiński, Maciej Dąbrowski, Bartosz Antosik – Karol Kaniewski.

Zagrał również: Norbert Trzebny.

Zdjęcie: grom-osie.futbolowo.pl/