Łukasz Kisiel z premierowym trafieniem

Mecz z Sokołem Damasławek dla Łukasza Kisiela był oficjalnym debiutem w nowym zespole. Lepszego występu 25-letni obrońca nie mógł sobie wymarzyć.

Na zegarku była 49 minuta, a Korona egzekwowała rzut rożny. W pole karne powędrował nowy nabytek stróżewskiej drużyny i wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Michał Andrzejczaka. Strzałem głową umieścił piłkę w siatce i dzięki niemu Korona wygrała na inaugurację rundy wiosennej.

Łukasz ostatnie pół roku spędził w chodzieskiej Polonii, gdzie rozegrał 11 meczów i 4 razy wpisywał się na listę strzelców. Jak na obrońcę jest do bardzo dobry rezultat. - Chce walczyć zawsze o jak najwyższe cele i mam nadzieje, że uda nam się zająć z nową drużyną pierwsze miejsce na koniec sezonu – mówił zaraz po przyjściu.