Przygotowania do sezonu rozpoczęte. Pierwszy sparing wygrany

Korona Stróżewo rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu, który zbliża się już wielkimi. Inauguracja przewidziana jest na połowę sierpnia.

Pierwszy „poważny” trening miał miejsce 7 lipca, gdzie trener przedstawił cały okres przygotowawczy oraz podał listę sparingpartnerów. Natomiast w minioną sobotę Korona rozegrała już pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem była drużyna Zjednoczonych Kaczor, a mecz zakończył się zwycięstwem piłkarzy Marka Trzebnego 4:3. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Michał Andrzejczak, Mateusz Dreger i dwie Karol Kaniewski.

Kadra drużyny – póki co – nie uległa zmianie, jednak nie wykluczone jest, że w najbliższym czasie pojawią się nowi testowani zawodnicy, którzy mogą wzmocnić drużynę.