Ważny mecz w Kaczorach. Korona zagra ze Zjednoczonymi

Korona Stróżewo w dziesiątej kolejce klasy okręgowej na wyjeździe zmierzy się ze Zjednoczonymi Kaczory. Pierwszy gwizdek spotkania w niedzielę 13 października o godzinie 15:00.

Podtrzymać dobrą passę.

Ostatni okres podopiecznych Tomasza Gerke należy z pewnością zaliczyć do udanych i nie można przejść obojętnie obok ostatnich zwycięstw Korony. Awans do półfinału Pucharu Polski, czy też wygrane ligowe spotkania nie są dziełem przypadku. Szczególną uwagę należy zwrócić na ostatnią konfrontację z Kłosem Budzyń, która zakończyła się efektownym zwycięstwo 5:0. Koroniarze złapali dobrą formę, która będą chcieli potwierdzić w niedziele.

Kto zatrzyma Andrzejczaka?

Doświadczony napastnik przeżywa swoją drugą młodość. W czterech ligowych spotkaniach zdobył 10 bramek. Na placu gry spędził zaledwie 277 minut, co daje mu imponującą średnią - na listę strzelców wpisuje się co 28 minut. Swój dorobek bramkowy będzie chciał poprawić w najbliższej kolejce. Andrzejczaka będzie chciał zatrzymać Mariusz Śmiechowski, czyli stary znajomy Michała, który przez kilka lat występował w barwach Korony. Kto będzie miał lepszy nastrój po ostatnim gwizdku sędziego?

Sąsiedzki pojedynek.

Sąsiedzki pojedynek pod dwoma względami. Zjednoczeni oraz Korona mają na koncie zgromadzonych 18 punktów i zajmują miejsca w tabeli obok siebie, odpowiednio 4 i 5. Obie miejscowości dzieli różnica 24 kilometrów, także nie będzie to daleki wyjazd koroniarzy. - Z pewnością będzie to ciekawy mecz, ale nasza drużyna jest w dobrej formie i myślę, że to pokażemy w niedzielnej konfrontacji - mówi Radosław Jopp.