Finał Pucharu Polski nie dla koroniarzy

Korona Stróżewo żegna się z Pucharem Polski. W meczu półfinałowym z Iskrą Szydłowo lepsi okazali się goście, pewnie wygrywając 1:5.

Iskra Szydłowo objęła prowadzenie w 14. minucie po bramce Pawła Kędziory. Odpowiedź podopiecznych Tomasza Gerke nastąpiła w 40. minucie, a na listę strzelców wpisał się Daniel Gapiński. Do przerwy remis 1:1.

W drugiej połowie stroną dominującą byli goście, co szybko potwierdzili bramką. W 47. minucie golkipera Korony pokonał Łukasz Skwarek. W 59. minucie na 1:3 podwyższył Wojciech Szwedak. Dwie minuty później było już 1:4 po bramce Wojciech Wypusza. Natomiast na 1:5 wynik ustalił Adrian Mikołajczak.

Finał odbędzie się 11 listopada, w którym Iskra Szydłowo zmierzy się z Notecią Czarnków.