Kapitalny powrót Kani!

W sobotnim wygranym meczu z Pogonią Łobżenicą po długiej przerwie, bo ponad rocznej na boisko wrócił Karol Kaniewski, który nawet zdobył dwie bramki i w dużej mierze przyczynił się do zwycięstwa Korony.

9 marca 2013 roku podczas sparingowego meczu z Błyskawicą Bronisławki napastnik stróżewskiej drużyny Karol Kaniewski doznał poważnej kontuzji, jakim było zerwanie więzadeł krzyżowych.

Po kilku miesiącach oczekiwań, we wrześniu przeszedł zabieg rekonstrukcji więzadeł. Następnie przechodził rehabilitacje, aż w końcu zaczął truchtać. Z biegiem czasu zaczął małymi krokami wracać do normalnych treningów. Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2013/2014 rozpoczął już wraz z całym zespole.

W meczach sparingowych pokazywał się z dobrej strony, co zostało docenione przez trenera i postawił postawić na popularnego Kanię. Zawodnik ten odwdzięczył się znakomicie, bowiem zdobył dwie bardzo ważne bramki i przyczynił się do zwycięstwa Korony. Miejmy nadzieję, że w sobotnim spotkaniu podtrzyma formę i znowu wpisze się na listę strzelców.