Pogoń odprawiona z kwitkiem, czas na Szamocin

Już w najbliższa sobotę o godzinie 17:00 Korona Stróżewo rozegra prestiżowy mecz z Sokołem Szamocin w ramach XVIII kolejki PKO.

Spotkanie pomiędzy tymi zespołami może nie będzie najciekawszym zestawieniem XVIII kolejki, ale na pewno będzie mieć swój dodatkowy smaczek. Wszystko ze względu na to, że jest to rywal „zza miedzy”, i podobnie jak w przypadku meczów z Polonią Chodzież, zawodnicy Korony podchodzą do nich z dodatkową motywacją.

Ostatnie konfrontacje z szamocińską drużyną przynoszą wiele emocji i bramek. Jesienna potyczka zakończyła się remisem 3:3. Wówczas Korona grała praktycznie przez cały mecz o jednego zawodnika mniej. Już na samym początku, bo w 6 minucie plac gry opuścił bramkarz Damian Szacfer z powodu czerwonej kartki, która obejrzał za faul w sytuacji sam na sam z napastnikiem gospodarzy. Mimo to zespół prowadzony jeszcze wtedy przez Piotra Jankowskiego zdołał uzyskać korzystny rezultat.

W najbliższym meczu zawodnicy będą chcieli powalczyć o trzy punkty, a szansa na to jest duża. Ostatnie zwycięstwo na pewno doda pewności siebie, a co więcej, Korona będzie chciała wykorzystać atut własnego boiska. Na treningach widać zaangażowanie i ambicje, co powinno być zauważone już w sobotę..

Korona Stróżewo - Sokół Szamocin
Sobota, 5 kwietnia 2014 roku, godz. 17:00