Korona pozyskała nowego zawodnika

Na kilka dni przed startem rozgrywek Korona Stróżewo dokonuję drugiego wzmocnienia. Nowym zawodnikiem drużyny Marka Trzebnego został Adam Dzik pozyskany z Iskry Wyszyny.

Tak naprawdę temat jego pozyskania był poruszony kilka tygodni wcześniej, jednak informacja ta nie dotarła na światło dzienne. Wiele wskazywało na to, że Adam wzmocni Koronę, ale dopiero w przerwie letniej, bowiem na przenosiny jeszcze w przerwie zimowej nie zgadzała się jego była drużyna Iskra Wyszyny.

W końcu oba kluby doszły do porozumienia i tym samym został sfinalizowany drugi transfer. Jest to zawodnik młody, bowiem ma dopiero 18-naście lat i gra na pozycji obrońcy. Szansę debiutu będzie miał już w najbliższa sobotę w spotkaniu z Pogonią Łobżenica.