Korona wygrywa z trzecim sparingu

Dopiero w trzecim meczu towarzyskim Korona Stróżewo odniosła okazałe zwycięstwo nad Kłosem Budzyń. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0.

Po dwóch porażkach w okresie przygotowawczym, odpowiednio ze Zjednoczonymi Kaczory oraz Derby Stara Łubianka, tym razem zawodnicy Marka Trzebnego zeszli z boiska w dobrych humorach. - W pierwszych sparingach było czuć zmęczenie. Teraz powoli łapiemy tę świeżość i forma zaczyna rosnąć. Tak, jak jakiś czas temu zapewnialiśmy, wcześniejsze porażki nas nie pokoiły , bo wiedzieliśmy, jaką wykonujemy prace - mówił zaraz po meczu Radosław Jopp.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem koroniarzy 7:0, a trzy bramki zdobył Krzysztof Troczyński, a po jednym Rafał Chojnacki, Tomasz Nijak, Rafał Siatkowski oraz Michał Andrzejczak.

Zdjęcie: Kłos Budzyń - facebook