Oficjalnie: Mikołaj Siatkowski w Koronie

Na kilka dni przed inauguracją rundy do Korony Stróżewo dołącza Mikołaj Siatkowski, który w ostatnim czasie występował w Sokole Szamocin.

Siata - jak mówią na niego koledzy - swoją przygodę z piłką rozpoczynał w drużynie Sokoła Szamocin, gdzie przechodził przez kolejne szczeble młodzieżowe. Później jednak trafił do juniorów Nielby Wągrowiec, a następnie do Football Academy Szamotuły. - Później grałem w czwartej lidze, reprezentując barwy Astra Ustronie Morski. Jednak po rocznym pobycie postanowiłem wrócić do Szamocina, aby pomóc swojemu klubowi w awansie - wyjaśnia.

W kolejnym sezonie będzie reprezentował niebiesko-białe barwy. - Na grę w Koronie zdecydowałem się, ponieważ moim zdaniem jest to ambitny zespół, który zawsze walczy o najwyższe cele. W podjęciu decyzji pomogli mi również obecnie zawodnicy Artur Nowak oraz Robert Kresowiak, którzy powiedzieli mi nieco o klubie i atmosferze. Jestem zadowolony ze swojej decyzji - dodaje.

Mikołaj gra na pozycji bocznego pomocnika i chce pomóc Koronie w zajęciu jak najlepszej pozycji na koniec sezonu. - Chce przede wszystkim zapewnić druzynie kilka bramek i asyst, co pomoże w osiągnięciu satysfakcjonującej nas pozycji w lidze - mówi.