Leśnik Margonin lepszy w pierwszym sparingu

Koroniarze przegrali pierwszy mecz kontrolny 3:4 z Leśnikiem Margonin. Dwie bramki dla Korony zdobyli zawodnicy testowani, a jedno trafienia to autorstwo Marcina Hadały.

Spotkanie było rozgrywane na obiekcie Leśnika i to gospodarze pierwsi objęli prowadzenie. W 20 minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Kurnik, były zawodnik stróżewskiej drużyny. Chwilę później było już 2:0, po tym jak zawodnik Leśnika wykorzystał rzut karny. Koroniarze jednak jeszcze przed przerwą zdołali doprowadzić do wyrównania. W 27 minucie na 2:1 kontaktową bramkę zdobył zawodnik testowany, a cztery minuty później inny zawodnik, który był sprawdzany w tym spotkaniu, doprowadził do wyrównania.

Po zmianie stron padały kolejne bramki, a strzelać zaczęli ponownie leśnicy. W 75 minucie bramkę zdobył Sebastian Górzyński. Radość z prowadzenie nie trwała zbyt długo, bo w 80 minucie na 3:3 strzela Marcin Hadała, wykorzystując rzut karny. Jednak taki stan meczu nie utrzymywał się długo. 120 sekund później rzut karny mieli gospodarze, a z 11 metrów nie pomylił się Szymon Nejman i tym samym to zawodnicy Leśnika z boiska schodzili jako zwycięzcy.

Skład Korony Stróżewo:

Patryk Palacz - Bartosz Antosik, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Mikołaj Siatkowski, Norbert Trzebny, Tomasz Nijak, Daniel Kryś, zawodnik testowany - zawodnik testowany

Zagrali również: Radosław Jopp, Marci Hadała, Krystian Urbański, Mateusz Abram, Daniel Gapiński, zawodnik testowany