Szósty zawodnik odchodzi z Korony Stróżewo

Seweryn Kuczkowski, to kolejny zawodnik, który w nadchodzącym sezonie nie będzie już reprezentował niebiesko-białych barw.

- Z Korony odchodzę, ponieważ mieszkam dość daleko od Stróżewa. Dojazdy na treningi oraz mecze zajmowały mi bardzo dużo czasu - mówi o powodach swojej decyzji.

Jak twierdzi, swój półroczny pobyt będzie wspominał pozytywnie. - Niestety nie udało nam się utrzymać w lidze międzyokręgowej, ale pobyt będę wspominał dobrze. Chociaż niezbyt korzystnych wyników sportowych, to atmosfera była fajna.

28-letni pomocnik w barwach Korony rozegrał 13 spotkań i zdobył w nich jedną bramkę oraz jeden raz asystował. Gdzie będzie kontynuował grę? - Do końca jeszcze nie wiem, w jakim klubie będę grał. Być może nawet zagramy w tej samej lidze, ale na przeciwko sobie… W niedługim czasie sytuacja powinna się wyjaśnić - kończy.