Mateusz Dreger opuszcza Koronę Stróżewo

Mateusz Dreger to kolejny piłkarz, który opuścił Koronę Stróżewo. Od teraz będzie reprezentował barwy chodzieskiej Polonii.

To na pewno jeden z zaskakujących ruchów transferowych dla kibiców stróżewskiej drużyny, gdyż był to jeden z zawodników, mających najdłuższy staż. Popularny Dreks grał w Koronie jeszcze w czasach, gdy drużyna wywalczyła awans do klasy okręgowej.

Teraz 27-letni pomocnik zdecydował się przenieść do Polonii Chodzież, w której grał jeszcze jako junior. Taką decyzję podjął głównie ze względu na niesatysfakcjonującą pozycję w drużynie oraz stosunkowo małą ilość czasu przebywania na boisku w ostatnim czasie.

Przez te kilka lat rozegrał niezliczoną ilość meczów. Zdobył wiele pięknych bramek oraz odnotowywał istotne asysty. – Z pewnością należą się Mateuszowi ogromne podziękowania za walkę oraz zaangażowanie w każdym spotkaniu. Spędził on tutaj kilka lat i przez to będzie miał u nas szacunek – powiedział Michał Andrzejczak, kapitan Korony Stróżewo.