PKO: Korona w końcu zwycięska!

Korona Stróżewo w końcu się przełamała. Po pięciu meczach bez zwycięstwa tym razem udało się zdobyć trzy punkty po zwycięstwie nad Polonią Chodzież.

W porównaniu do wcześniejszych spotkań trener MarekTrzebnyzdecydował się na jedną dużą zmianę. Paweł Kurnik usiadł na ławce, a miejsce w ataku zajął Marcin Hadała. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. 19-latek dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Jedno trafienie zaliczył również Dawid Chmielnicki.

Prawie przez cały mecz Korona w tym spotkaniu przeważała. Poloniści przeprowadzali pojedyncze akcje, ale nie wiele z nich wynikało. Spotkanie obfitowało również w dużo fauli. Koroniarze objęli prowadzenie w 11 minucie za sprawą Marcina Hadały, który wykorzystał dobre podanie od Daniela Krysia oraz wykorzystał bierność w postawie defensywy gospodarzy. Bramkę na 0:2 zdobył Dawid Chmielnicki w 43 minucie. Popularny Siwy wykorzystał sytuację sam na sam. Trzecia, a zarazem ostatnia bramka padła na 8 minut przed końcem spotkania. Paweł Kurnik wystawił piłkę do pustej bramki Marcinowi Hadale, a ten dopełnił formalności, umieszczając futbolówkę w bramce.

Polonia Chodzież 0:3 Korona Stróżewo
11 min. Marcin Hadała
43 min. Dawid Chmielnicki
82 min. Marcin Hadała