PKO: Ostatni mecz przed własną publicznością

Korona Stóżewo w najbliższą sobotę rozegra ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku. Rywalem będzie Włókniarz Okonek, a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:00.

Dostaną szanse inni?
Główny cel, jakim był awans do makroregionu, został zrealizowany. Tym samym dwa ostatnie spotkania będą rozgrywaną o przysłowiową pietruszkę. Dlatego być może trener da zagrać od 1 minut tym zawodnikiem, którzy w ostatnim czasie grali mało lub wcale. Natomiast jeśli Marek Trzebny zdecyduje bronić za wszelką cenę czwartego miejsca, które przy ewentualnym remisie lub porażce może stracić, to w sobotę do gry zostanie desygnowana najmocniejsza jedenastka. Trener w piątek obchodzi swoje 44 urodziny, a prezent w postaci wygranej chcą zrobić mu wszyscy zawodnicy. - Chcemy wygrać dla trenera i dać mu powody do zadowolenia - mówi kapitan zespołu Michał Andrzejczak.

Dobrze pożegnać się z kibicami.
Runda jesienna w wykonaniu piłkarzy Marka Trzebnego była bardzo dobra. Na 15 spotkań wygrali aż 12, dwa razy zremisowali i raz przegrali. Kibice mieli powody do zadowolenia, a apetyty na rundę wiosenną mocno rozbudzone. Niestety, zawodnicy nie spisywali się już tak dobrze. Wpadli w lekki dołek i zaczęli tracić punkty, których nie powinni. Tym samym z drugiego miejsca w pewnym momencie spadli nawet na szóste. Jednak zawodnicy wrócili do optymalnej formy i w sobotę będą chcieli dobrze pożegnać się z kibicami.

Standardowo w przerwie meczu zostanie przeprowadzone losowanie dla kibiców. Do wygrania tym razem jest talon o wartości 500 złotych do wykorzystania w salonie samochodowym Margowski AutoMobile, a także 4 x klucz o wartości 50 złotych do myjni bezdotykowej MARGAT.

Będzie łatwe zwycięstwo?

Ten mecz powinien należeć do tych z kategorii łatwych. Włókniarz Okonek w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Aktualnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, wyprzedzając jedynie Polonie Chodzież. Jednak ich spadek do niższej klasy rozgrywkowej nie jest taki pewny, ponieważ w przerwie zimowej Orzeł Osiek wycofał swoją drużynę. Najprawdopodobniej spadnie ostatnia drużyna w tabeli. Mimo wszystko piłkarze z Okonka będą chcieli sprawić w Stróżewie niespodziankę i tego spotkania nie odpuszczą, dlatego tez podopieczni Marka Trzebnego muszą być skoncentrowani przez cały mecz.