Podział punktów w derbowym pojedynku z Polonią Chodzież

Korona Stróżewo w hicie drugiej kolejki klasy okręgowej zremisowała w derbowym pojedynku z Polonią Chodzież 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Mikołaj Siatkowski.

Korona Stróżewo 1:1 Polonia Chodzież
33 min. Mateusz Mach (rzut karny)
43 min. Mikołaj Siatkowski

Skład: Patryk Palacz - Oskar Wituchowski, Wojciech Siwek, Sebastian Mikołajczak, Kamil Kosiński - Mateusz Ćwiek (80’ Andrzej Gapiński), Tomasz Nijak (67’ Norbert Trzebny), Daniel Kozak, Daniel Kryś (86’ Daniel Gapiński), Mikołaj Siatkowski - Marcin Hadał

Ławka rezerwowych: Alan Micek, Norbert Trzebny, Radosław Jopp, Michał Andrzejczak, Andrzej Gapiński, Daniel Gapiński, Krystian Urbański, Kacper Nowak

Wypowiedzi pomeczowe:

- Daniel Kryś, pomocnik Korony Stróżewo: Z przebiegu całego spotkania podział punktów wydaje się sprawiedliwy. Z pewnością szkoda naszych sytuacji z pierwszej połowy. Bo wynik mógłby do przerwy wyglądać całkiem inaczej. Druga połowa to optyczna przewaga rywali, ale nic z tego nie wynikało, bo nasza defensywa zagrała bardzo dobrze.

- Adam Urbański, pomocnik Polonii Chodzież: Mecz na dobrym poziomie piłkarskim, dużo walki i dobre widowisko. W pierwszej połowie to drużyna ze Strozewa miała lekka przewagę, w drugiej to my przejęliśmy inicjatywę. Zasłużony remis. Zaczyna się nowy tydzień i skupiamy się już na przeciwniku ze Śmiłowa, który udowodnił ostatnim wynikiem, że potrafią grać w piłkę i będą ciężkim rywalem do pokonania.

Wyniki 2. kolejki klasy okręgowej:

Fortuna Wieleń 2-1 Wenus Jędrzejewo
Korona Stróżewo 1-1 Polonia Chodzież