PP: Korona wygrywa w Chodzieży i awansuje do ćwirćfinału

Korona Stróżewo w czwartej rundzie Pucharu Polski wygrała w Chodzieży z miejscową Polonią 0:1. Autorem bramki na wagę awansu do kolejnej rundy był Michał Andrzejczak.

Piłkarze Tomasza Gerke zmagania w Pucharze Polski okręgu pilskiego rozpoczęli od drugiej rundy, kiedy to zmierzyli się z Radwanem Lubasz. Tamto spotkanie pewnie wygrali 1:3, a ich przeciwnikiem kolejnej rundzie okazała się drużyna Sokoła Mieścisko. Po ciężkich zmaganiach, to koroniarze schodzili z boiska, jako zwycięzcy.

W czwartej rundzie stróżewska drużyna mierzyła się z Polonią Chodzież, która swoje zmagania rozpoczynała również od drugiej rundy, w której pewnie wygrała z Iskrą II Szydłowo 1:7, a w trzeciej zwyciężyli 1:6 z drużyną Noteci Rosko.

Po końcowym gwizdku sędziego z wygranej i awansu do ćwierćfinału cieszyła się Korona Stróżewo. Jedyną bramkę zdobył Michał Andrzejczak. W kolejnej fazie rozgrywek przeciwnikiem będzie Wenus Jędrzejewo, a spotkanie zostanie rozegrane 9 października o godzinie 16:00.

Ćwierćfinały Pucharu Polski - okręg pilski:

Korona Stróżewo - Wenus Jędrzejewo, 9 październik, godzina 16:00

Polonia Jastrowie - Pogoń Łobżenica, 9 październik, godzina 16:00