Seniorzy: Kłos Budzyń wygrywa z Koroną w sparingu

Korona Stróżewo w swoim trzecim sparingu odniosła drugą porażkę. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Wągrowcu koroniarze przegrali 4:3 z Kłosem Budzyń.

Tomasz Gerke po spotkaniu z Notecią Rosko mówił: - Mam coraz więcej niewiadomych na wielu pozycjach, szczególnie po drugiej połowie. Jednak po kolejnych meczach kontrolnych mam nadzieję, że wykrystalizuje się optymalny skład. Nie są to jeszcze mecze o punkty, dlatego dochodzi do dużych rotacji.

Konfrontacja z Kłosem Budzyń przez całe 90 minut było bardzo wyrównane. Żadna z drużyn nie potrafiła na dłuższy czas zdominować rywala. Jako pierwsza na prowadzenie wyszła drużyna Korony po golu Daniela Krysia i tak wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej części sparingu Kłos doprowadził do wyrównania za sprawą Szymona Troczyńskiego. Chociaż stróżewska drużyna ponownie wyszła na prowadzenie po trafieniu Oskara Wituchowskiego, to Kłos zdołał odrobić i to z nawiązką. Najpierw na 2:2 strzelił Jarosław Ber, a następnie na 3:2 podwyższył Szymon Troczyński. Na tym strzelanie się nie skończyło. Bramka Radosława Jopp spowodowała, że znów był remis. Ostatnie słowo należało jednak do przeciwników. Zwycięstwo Kłosowi zapewnił Rafał Skiba, czyli zawodnik, który w przerwie zimowej odszedł właśnie z Korony.

Korona Stróżewo: Dawid Kaczmarek – zawodnik testowany, Norbert Trzebny, zawodnik testowany, Wojciech Siwek – Michał Andrzejczak, Tomasz Nijak, Daniel Kryś, Maciej Dąbrowski, zawodnik testowany – Marcin Hadala

Zagrali również: Artur Nowak, Radosław Jopp, Hubert Wojciechowski, Alan Micek, Andrzej Gapiński, Bartosz Antosik, zawodnik testowany