Seniorzy: Porażka w drugim meczu kontrolnym

Korona Stróżewo w swoim drugim meczu sparingowym musiała uznać wyższość rywala. W spotkaniu rozegranym w Popowie lepsi okazali się piłkarze Noteci Rosko, wygrywając 2:1.

Noteć Rosko po rudzie jesiennej w rozgrywkach pilskiej klasy okręgowej zajmuje siódme miejsce, mając na koncie 24 punkty. Ma o jeden punkt więcej od ostatniego rywala sparingowego koroniarzy – Orła Pęckowo.

Spotkanie od początku było wyrównane, nie było widać większej różnicy pomiędzy zespołami. Chociaż kilku składnych akcji w wykonaniu jednych i drugich, to wynik po pierwszych czterdziestu pięciu minutach był bezbramkowy.

Po przerwie trener dokonał kilku zmian w składzie i jako pierwsi na prowadzenie wyszli podopieczni Tomasza Gerke. Na listę strzelców wpisał się Krzysztof Troczyński, wykorzystując podanie Radosława Joppa. Jednak rożanie nie zamierzali składać broni, co zaowocowało wyrównaniem oraz zdobyciem bramki na wagę zwycięstwa.

Korona Stróżewo: Artur Nowak – Oskar Wituchowski, Norbert Trzebny, zawodnik testowany, zawodnik testowany – Krystian Urbański, Tomasz Nijak, zawodnik testowany, Radosław Jopp, zawodnik testowany – Krzysztof Troczyński

Zagrali również: Michał Andrzejczak, Mikołaj Siatkowski, Wojciech Siwek, Marcin Hadała, Dawid Kaczmarek