Seniorzy: Ostatni mecz sparingowy zakończony remisem

Korona Stróżewo w swoim ostatnim spotkaniu przed rozpoczęciem rundy wiosennej zremisowała z Notecią Czarnków 3:3.

Spośród wszystkich przeciwników, to właśnie Noteć była najsilniejszym sparingpartnerem. Czarnkowski zespół to lider pilskiej klasy okręgowej, a nad Zjednoczonymi Kaczory, drugą drużyną w tabeli ma dziesięć punktów przewagi.

Spotkanie, które było rozgrywane w Kuźnicy Czarnkowskiej, od samego początku było bardzo wyrównane i tak było w zasadzie do końcowego gwizdka. Jedni i drudzy przeprowadzali dużo składnych akcji. Z dobrej strony pokazał się Mikołaj Siatkowski, notując kilka dobrych dryblingów i wpisując się na listę strzelców. Było widać, że jest w dobrej formie przed pierwszym spotkaniem w tym roku o punkty.

Koroniarze w tym meczu trzy krotnie wychodzili na prowadzenie, ale rywale za każdym razem zdołali wyrównać. Pierwszą bramkę zdobył Wojciech Skarupa, nowy zawodnik stróżewskiej drużyny. Na 1:2 bramkę strzelił Mikołaj Siatkowski, wykorzystując dobre podanie od Macieja Dąbrowskiego. Natomiast na 3:2 gola zdobył Maciej Dąbrowski, wykorzystując dobre podanie Oskara Wituchowskiego.

Korona Stróżewo: Artur Nowak - Wojciech Siwek, zawodnik testowany, Norbert Trzebny, zawodnik testowany - Michał Andrzejczak, Daniel Kryś, Tomasz Nijak, Maciej Dąbrowski, Mikołaj Siatkowski - zawodnik testowany

Zagrali również: Oskar Wituchowski, Krystian Urbański, Radosław Jopp, Dawid Kaczmarek, Andrzej Gapiński, zawodnik testowany