Było dużo zabawy, ale również sportowej rywalizacji

15 grudnia 2018 roku w hali sportowej w Budzyniu odbył się turniej piłki halowej. Udział w nim wzięły wiejskie szkoły podstawowe, leżące na terenie powiatu chodzieskiego.

Podczas tego turnieju prowadzona była również osobna klasyfikacja dla szkół, które wchodzą w skład gminy Chodzież. Zawodnicy rywalizowali w systemie każdy z każdym i po zaciętych meczach klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

1. SP Oleśnica
2. SP Strzelce
3. SP Stróżewo
4. SP Zacharzyn

Najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Basta (SP Oleśnica), który również gra w młodzieżowej drużynie Korony Stróżewo. Najlepszym bramkarzem został Hubert Kamiński (SP Zacharzyn), a tytuł najlepszego zawodnika powędrował w ręce Maksa Chyżego (SP Oleśnica).

- Rywalizacja przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Dziękujemy również pani Wójt Gminy Chodzież za wsparcie finansowe, które pozwoliło na zakup pucharów, nagród oraz zapewnienie poczęstunku dla uczestników turnieju – mówią przedstawiciele Korony Stróżewo, organizatorzy turnieju.

Powiązana galeria: