Kontuzja Daniela, nie zagra przez kilka kolejek

Mecz z Huraganem Pobiedziska zawodnik stróżewskiej drużyny Daniel Kryś zakończył już po 11 minutach. Boisko opuścił z powodu kontuzji, która wykluczy go z kolejnych spotkań.

Daniel mecz rozpoczął na prawej obronie, zastępując Bartosza Antosika. Niestety, niedzielne spotkanie dla 22-letniego zawodnika zakończyło się po niecałym kwadransie. W walce o górną piłkę źle postawił stopę przy lądowaniu i wygięła się ona w nienaturalny sposób. Ból był na tyle duży, że nie był wstanie kontynuować gry i boisko musiał opuścić na noszach.

Po wizycie u lekarza stwierdzono mocno skręcony staw skokowy, przez co opuści kilka kolejnych spotkań. - Nogę mam usztywnioną od spodu gipsem, aby jej nie przeciążać. 20 października idę do lekarza i zobaczymy, co powie. Tak więc najbliższe mecze odpuszczę, ale mam ogromną nadzieję, że uda mi się wrócić do gry jeszcze pod koniec rundy jesiennej – mówi Daniel i dodaję: - Jestem przekonany, że chłopacy dadzą sobie beze mnie radę i powalczą o trzy punkty w każdym kolejnym meczu.

Zdjęcie: peryferiafutbolu.pl