Korona nie zapomni!

W życiu każdego człowieka pojawia się taki moment, kiedy musi odejść na drugą stronę. I dziś, niestety, dotarła do nas bardzo smutna informacja. W dniu 22 sierpnia odszedł od Nas Wojciech Trzebny. Wieloletni kibic Naszego klubu oraz ojciec grającego trenera Korony Stróżewo, Marka Trzebnego.

Ś.P. Wojciech od samego początku istnienia Korony był zapalonym kibicem. Było go można spotkać prawie na każdym meczu. Był stałym bywalcem na meczach w Stróżewie oraz pojawiał się na meczach wyjazdowych, o ile pozwalał na to czas i możliwości.

Dziś o godzinie 12:00 z wieży OSP w Stróżewie zawyła syrena. Jednak nie była to syrena alarmowa, a ostatnia syrena druha OSP Stróżewo, wiceprezesa Wojciecha Trzebnego.W taki oto sposób Strażacy oddali hołd wieloletniemu Prezesowi.

Msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 25 sierpnia o godzinie 10.00 w kościele pw. Matki Boskiej Szkaplerznej w Stróżewie

Zarząd, piłkarze oraz kibice Klubu Sportowego Korony Stróżewo składają najszczersze kondolencje dla trenera Marka Trzebnego oraz najbliższej rodziny.

Nie umarł ten, kto żyje w pamięci żywych”.