PKO: Korona w końcu zwycięska

Korona Stróżewo wygrała derbowe spotkanie z Kłosem Budzyń, po dwóch bramkach Mateusza Kołodziejczyka i jednym trafieniu Daniela Gapińskiego.

Od początku spotkania to goście przeważali na boisku, ale nie mieli zbyt dużo klarownych sytuacji do strzelenia bramki. Natomiast Kłos starał się grać defensywnie i cierpliwie czekał na swoją szansę. Jako pierwsi wyszli na prowadzenie podopieczni Marka Trzebnego. W 20 minucie Korona wynik spotkania otworzył Mateusz Kołodziejczyk, który wykorzystał dobre podanie Marcina Hadały. Jak się okazało, była to jedyna bramka w pierwszych 45 minutach.

Druga połowa przyniosła znacznie więcej bramek. W 63 minucie do remisu doprowadził Patryk Polak, który wykorzystał błąd w defensywie Korony. Na odpowiedź jednak nie trzeba było długo czekać. W 70 minucie prowadzenie stróżewskiej drużynie dał Daniel Gapiński, wykorzystując sytuację sam na sam. Natomiast trzy minuty później strzałem głową wynik na 3:1 ustalił Mateusz Kołodziejczyk, wykorzystując dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego.