Seniorzy: Porażka na zakończenie okresu przygotowawczego

Korona Stróżewo w swoim ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej przegrała z Zamkiem Gołańcz 2:3.

Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla piłkarzy Tomasza Gerke, którzy objęli prowadzenie po trafieniu Mateusza Ćwieka. Młody pomocnik Korony wykorzystał błąd bramkarza rywali i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Takim wynikiem zakończyła się właśnie pierwsza połowa.

Druga połowa również rozpoczęła się dobrze dla Korony, którzy cieszyli się z drugiej bramki. Dobrze rozegrana akcja koroniarzy, zakończyła się bramką samobójczą po pechowej interwencji rywala. Kilka minut później swoją okazję bramkową miał Marcin Hadała, ale w dogodnej sytuacji przestrzelił. W drugiej połowie trener nieco skorygował ustawienie i dokonał zmian, co umiejętnie wykorzystali zawodnicy Zamka Gołańcz. Najpierw strzelili bramkę kontaktową, później zdołali doprowadzić do remisu, a na sam koniec rozstrzygnąć wynik spotkania na swoją korzyść.