SPARTA OBORNIKI VS KORONA STRÓŻEWO

Kolejny mecz w lidze międzyokręgowej Korona Stróżewo rozegra na wyjeździe. W sobotę piłkarze Marka Trzebnego zmierzą się w Obornikach z miejscową Spartą. Początek o godzinie 16:00.

W ostatnim spotkaniu było sporo nieobecnych w składzie. Z powodu kontuzji zabrakło Daniela Krysia, a zagrać również nie mogli Wojciech Siwek, Dawid Chmielnicki oraz Krzysztof Troczyński, którzy są ważnymi postaciami drużyny. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę trener będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników z wyjątkiem kontuzjowanego Krysia. Do pełnej sprawności powrócił już również Michał Andrzejczak, który od początku sezonu nie grał zbyt regularnie ze względu na dolegliwości bólowe.

Po ostatnich słabszych występach cała drużyna ma nadzieję, że w końcu uda się zagrać dobre spotkanie, które zostanie zakończone zwycięstwem. – Mamy zastrzeżenia co do swojej gry, ale mamy nadzieję, że w końcu się przełamiemy i złapiemy formę. Od początku musimy wejść dobrze w mecz i powalczyć o komplet punktów – mówi Michał Andrzejczak.

Sparta Oborniki, to spadkowicz z czwartej ligi, ale w obecnym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Po rozegranych 9 kolejkach drużyna ta zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów. Dokładnie tyle samo mają inne drużyny – Wełna Skoki oraz GLKS Wysoka, ale lepszy bilans bramkowy powoduje, że to Sparta plasuje się na fotelu lidera.

Sparta w swoich szeregach ma zawodników, którzy niejednokrotnie udowadniali, że potrafią grać w piłkę. Jednakże Korona będzie chciała zrobić niespodziankę i urwać punkty liderowi.