To będzie hit!

Inaczej tego pojedynku nie można określić, jak mianem hitu. W V kolejce potencjał Korony Stróżewo sprawdzi Noteć Czarnków, która jest wymieniana wśród potencjalnych kandydatów do wygrania grupy południowej.

Zespół Noteci Czarnków sezon rozpoczął bardzo dobrze, bowiem od trzech zwycięstw. W czwartek kolejce mieli planowaną pauzę, wiec tego dorobku nie mogli powiększyć, ale za to będą chcieli to zrobić w konfrontacji z Korona Stróżewo. Nie ma co ukrywać, że są na fali wznoszącej i do tego meczu trzeba podejść skoncentrowanym jeszcze bardziej, niż zwykle.

Wcześniejsze pojedynki między tymi drużynami były bardzo emocjonujące i obfitowały w masę goli. Zespół Korony przeważnie te mecze przegrywała, chociaż rozmiary porażki nigdy nie były adekwatne od tego, co działo się na boisku. Jednak nie ma co żyć przeszłością, a skupić się na tym, co jest tu i teraz.

Ostatnie zwycięstwo z Sokołem Damasławek będzie dodatkowym pozytywnym bodźcem, aby powalczyć o korzystny rezultat. W tym spotkaniu Korona na boisku zostawiła bardzo dużo zdrowia, a najważniejsze jest to, że udało się zdobyć trzy punkty. Nie ma co ukrywać, że takie zwycięstwa budują jeszcze lepszą atmosferę.

Trener Marek Trzebny będzie mógł dodatkowo skorzystać z zawodników, którzy w ostatniej kolejce nie mogli zagrać, mowa tu m.in. o Karolu Kaniewskim. Również w bardzo dobrej formie jest Mateusz Barełkowski Mateusz Dreger. Ten pierwszy zdobył dwie bardzo ważne bramki z Sokołem Damasławek, natomiast ten drugi imponuje grą w defensywie oraz zdobywał dwie bramki w dwóch ostatnich meczach, w tym dająca zwycięstwo z Sokołem.

Mecz ten poprowadzi pan Marczyk, a asystować mu będą Kobus i Kurek. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 16:00.