Orła trzeba upolować

W sobotę w trzecim meczu Korona Stróżewo zmierzy się w wyjazdowym meczu z Orłem Pęckowo. Innego scenariusz niż zwycięstwo nie ma.

Korona rozpoczęła od remisu z Radwanem Lubasz na ich terenie, jak z tamtego meczu można mieć mieszane odczucia, tak w drugiej kolejce piłkarze Marka Trzebnego pewnie wygrali z Zamkiem Gołańcz 5:3. Chociaż wynik i tak jest mało satysfakcjonujący, bowiem wygrana powinna być bardziej okazała po wszystkich stworzonych sytuacjach, jednak zabrakło wykończenia.

Do Pęckowa zawodnicy stróżewskiej drużyny jadą z nastawieniem, aby dopisać do swojego konta kolejne trzy „oczka” i systematycznie piąć się w górę tabeli. Zadanie to z pewnością nie będzie łatwe, bowiem boisko w Pęckowie należy do bardzo trudnego terenu.

Mimo to, na czwartkowym treningu trener przeprowadzał z zawodnikami kilka nowych ofensywnych ćwiczeń, które być może przyniosą skutek. Poświęcił również czas na wykańczanie akcji, co w ostatnich meczach mocno szwankowało.

Drużyna Orła na swoim koncie nie ma jeszcze zwycięstwa, dlatego teraz będzie bardzo zdeterminowana, aby je odnieść. W pierwszej kolejce na własnym boisku zremisowali z Sokołem Szamocin 1:1, natomiast w drugiej przegrali z Notecią Czarnków 0:2.

Spotkanie to poprowadzi Wenerski, a pomagać na liniach mu będą Mrozik oraz Grzyśnik. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 16:00.